Hogvartsas!

Užsiregistruokite ir būkite aktyvūs!
 
rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungtiShare | 
 

 Situacija

Go down 
AutoriusPranešimas
Gwendolyn Howard
Varno Nagas
Varno Nagas
Gwendolyn Howard

Pranešimų skaičius : 971

Veikėjas
Veikėjo vardas: Gwen

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   Kv. 21 08 2014 - 20:24

Everything is just not OK anymore...
Po to kai buvo nugalėtas Valdovas Voldemortas (a.k.a. "Tas Kurio Nevalia Minėti) visi pagaliau galėjo lengviau atsipūsti. Buvo išrinktas naujasis Magijos Ministras ir šiaip visa valdžia pakeista iš pagrindų. Departamentų vadovais buvo tik patys patikimiausi raganos ir burtininkai. Panašiai buvo ir su kitai Magijos Ministerijos darbuotojais. O kas dėl Mirties Valgytojų... tie kurie išgyveno mūšį pabėgo arba buvo suimti ir išsiųsti į Azkabaną visam likusiam gyvenimui. Viskas pasikeitė į gerąją pusę. Žinoma buvo įvesta daug naujų taisyklių ir panašių dalykų, kad daugiau nepasikartotų panašūs siaubingi įvykiai.
Hogvartse irgi viskas buvo kitaip, juk direktore tapo Minerva Makgonagal. Tvarka tapo šiek tiek griežtesnė, bet iš esmės viskas klostėsi puikiai.
Po dvidešimties metų metų, kai Magijos Ministre tapo Ariana Filsvič, buvo sukurtas burtas, kurį paskleidė po visą pasaulį. Tas burtas buvo toks, kad visos raganos ir burtininkai, nesvarbu koks jų amžius, gavo po kažkokią galią. Vėliau vaikai jau gimdavo su kažkokia galia. Dėl to, Hogvartse atsirado nauja pamoka - mokiniai buvo mokomi valdyti savo galias. Visiems ši naujovė išėjo į naudą. Taipogi atsiradus kelioms "pradinėms" burtų ir kerėjimo mokykloms Hogvartsas patapo "gimnazija", kurioje atsirado dar vienas papildomas kursas (pilnamečiai dabar skaitosi nuo 18). Iš viso jų keturi: V, VI, VII ir VIII.
Dabar, praėjus beveik šimtui metų po visų naujovių ir visiškos ramybės, be karų ir rimtesnių susirėmimų nutiko kai kas tragiško. Ramybė buvo sugriauta, kelios įtakingos burtininkų šeimos išžudytos. Tai sukėlė didžiulę paniką visame pasaulyje, kadangi tokie išpuoliai pasikartojo įvairiuose pasaulio kampeliuose. Visai neseniai "blogiukas" atskleidė savo tapatybę. Na bent jau šiokią tokią, nes jis prisistatė "Nakties Kariu". Jo ženklas - juodas varnas.
Nakties Karys neilgai laukus surado nemažai pasekėjų, jie buvo arba blogi iš prigimties, arba tiesiog bijojo Kario keršto. Jie pasivadino Nakties Vaikais. Prie Nakties Kario gretų prisijungė ir įvairios tamsios būtybės, kurios rodos net neegzistavo, kol šis juodasis magas neatvėrė jiems kelio į laisvę.
Gal kiek ir nuvalkiota pasakėlė, tačiau Hogvartsas vėl tapo viena iš saugiausių vietų, dėl to tėvai išsiuntė savo paauglius ne tik mokytis burtų padėsiančių apsiginti, bet ir saugiai gyventi iki kol jiems sukaks 18 metų.
Deja, tačiau niekas nežino, kad Nakties Karys turi didesnių kėslų, o ne tik viską griauti ir sprogdinti. Kaip ir daugelis "blogiukų" jis yra labai suktas, gudrus ir kupinas paslapčių. Tai reiškia, kad Karys yra užverbavęs keletą mokinių ir net galbūt mokytojų.
Kaip viskas pasisuks ir ar laimės gėris priklauso tik nuo JŪSŲ. Kurią, gėrio ar blogio pusę pasirinksite ginti? Kaip pasisuks visų veikėjų likimai? Kodėl išvis atsirado toks blogiukas? Galbūt Nakties Karys pasikeis? Ar bent pavyks jį sustabdyti? SUŽINOSITE TIK PRISIJUNGĘ PRIE MŪSŲ!_________________

Great team work!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
 
Situacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Hogvartsas! :: Labas! :: Sveikučiai-
Pereiti į: